ניקוי הגוף מרעלים

סטרואידים אנאבוליים ודה-טוקסיפיקציה (ניקוי הגוף מרעלים)

אינני מעודד שימוש בסטרואידים אנאבוליים, אבל החלטתי לכתוב כתבה זו כי ראיתי במהלך הקריירה המקצועית שלי הרבה אנשים סוחרים ומשתמשים בהורמונים אלו ללא שום פיקוח רפואי, דבר המסכן את בריאותם.

עשרות אלפי אנשים בישראל ועוד עשרות מיליוני אנשים בעולם משתמשים באותם הורמונים באופן יום-יומי.

לצערי, המטרה של הסוחרים היא כמובן רק כסף, ולחלק מהאנשים הרוכשים הורמונים אלו אין שום ידע על אופן השימוש בהם, דבר העלול לגרום לסכנת חיים.

לכן החלטתי להסביר בפרק זה איך משתמשים באותם הורמונים באמצעות בניית סייקלים.

את הרעלים אנחנו סופגים מהמזון, מהמים ומהאוויר .שתייה כרונית של אלכוהול עלולה לגרום לסוגים שונים של נזק לכבד, וכמו כן שימוש מוגבר בסוגים שונים של סטרואידים אנאבוליים בקרב ספורטאים בכלל ובקרב מפתחי גוף בפרט:

Anadrol \ Anapolon 50

Nandrolone Decanoate \ Deca Durabolin

Testovirone Depot \ Testosterone Decanoate

Testosterone Cypionate

Methandrostenolone \ Dianabol

Stanozolol

אלו הם רק חלק מרשימה ארוכה של הורמונים. יש שיטות רבות לביצוע דה-טוקסיפיקציה, לכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאתם מחליטים להתחיל את התהליך.

 

שיטות  לניקוי רעלים

קיימת שיטה לניקוי הכבד מרעלים באמצעות צמח Silybum Marianum, גדילן מצוי בשמו העברי וח'ורפיש בשמו הערבי. ישנם אנשים הטוענים כי הכפר שלנו חורפיש קרוי כך עקב כמויות אדירות של הצמח סביב הכפר (אפשר למצוא את הצמח גם בשם קרסיל / Carsil). הוא נפוץ מאוד בקרב מפתחי גוף אחרי שימוש בסייקלים כבדים.

בנוגע למפתחי גוף, מומלץ מאוד במשך כל תקופת הסייקל, מלבד השימוש בקרסיל שמנקה את הכבד מרעלים, להשתמש גם בחומצת אמינו
L-Arginine, חומצה אמינית חיונית, התורמת לבריאות הלב וכלי הדם, משפרת את זרימת הדם בגוף ומונעת מצבי אין-אונות וחוסר פוריות אצל גברים.

המלצות נוספות למפתחי גוף: בתקופת שימוש בסייקלים חשוב להשתמש בתרופות פרגניל "Pregnyl" או כוריגון "Chorigon", המכילות הורמון HCG Human Chorionic Gonadotropin המופק משתן של נשם הרות, כדי לתקן את מערכת המין עקב שימוש באותם הורמונים, ותרופה בשם Nolvadex המעכבת קולטנים לאסטרוגן ומיועדת לטיפול בסרטן השד כדי למנוע ניתוח גניקומסטיה.